Cart
You cart is empty
Destek Hattı? 0212 527 04 97

Sipariş ve Teslimat:
Siparişiniz ne zaman elinize ulaşacak?
acilbaski.net,  sitesinden alışveriş yapan siz kredi kartı sahiplerinin güvenliğini ön planda tutmakta ve siparişinizi verdiğiniz andan itibaren ödeme/fatura bilgilerinin kontrolünü gerçekleştirmektedir. Bu yüzden, siparişinizin tedarik ve teslimat aşamasına gelebilmesi için öncelikle siparişinizin ödeme/fatura bilgilerinin doğruluğunun onaylanması ve onaylandığına dair e-postanın size yollanması gereklidir. Sipariş onayının sağlıklı olarak alınması halinde, siparişler kargoya teslim edildikten sonra en erken 1 iş günü, en geç 5 iş günü içinde ulaştırılacaktır.

Hafta sonu siparişleri:
Cuma günü öğle 13:00'den önce verilen siparişler, Cumartesi gününden itibaren teslim edilmeye başlanır. Cuma günü 13:00'den sonra verdiğiniz tüm siparişler sonraki Pazartesi günü işleme alınacağından elinize Salı gününden önce ulaşamayabilir. Pazar günleri teslimat yapılmamaktadır.

Aynı gün kargo:
"Aynı gün kargo" ibaresi bulunun ürünlerin aynı gün kargoya verilmesi saat 14:00'den önce verilen siparişler için geçerlidir. Saat 14:00'den sonra siparişi verilen ürünler ertesi iş gününde kargoya verilir.

Express Gönderim:
Aynı gün acil siparişleriniz kendi aracımızla gün içinde adresinize teslim edilmektedir. 200 TL üzeri siparişlerinizde geçerlidir. Bu seçenek için ayrıca ücret ödeyeceğinizi bilmeniz gerekmektedir. (Express teslimat sadece İstanbul içine sağlanmaktadır.).

 

Stok:
Verdiğiniz siparişlerde nadiren de olsa bulunmayan kağıt ve ya diğer ürünler yüzünden gecikmeler yaşanabilir. Bu gibi durumlarda irtibat telefonlarınızdan veya e-postanızdan mutlaka size ulaşılarak haber verilecektir. Size ulaşabilmemiz için lütfen kişisel bilgilerinizi eksiksiz doldurunuz.

Adres:
Siparişinizin size en çabuk şekilde ulaşması için lütfen adres bilgilerinizi mümkün olduğu kadar açık yazınız.

Kapıda Ödeme:
acilbaski.net’te  verdiğiniz siparişlerde teslimat sırasında nakit ödeme imkanınız yoktur. Kargo ücretleri de alışveriş sırasında ödendiğinden kargo firmasına herhangi bir ödeme yapılması söz konusu değildir. Sizden kapıda ödeme istendiyse hiçbir şekilde ödeme yapmayınız ve paketi teslim almayınız.

Teslimatlar:
Eğer ürününüz size hasarlı olarak ulaştı ise; yanında kolinizi açtığınız kargo görevlisine hasarlı ürün tutanağı hazırlatmanız gerekmektedir. Bu tutanak ile birlikte ürünü / ürünleri faturaları ile birlikte sorununuzu anlatan not ve kargo görevlisine hazırlattığınız tutanak ile birlikte, bize ödemeli olarak kargo ile göndermenizi rica ederiz. Ürünler bize ulaştığında sorununuz kayıtlarımıza işlenecek olup, en kısa sürede yeni ürünleriniz size gönderilecektir.
Daha detaylı bilgi için bakınız: 
iade şartları.

Kargo ile teslimi yapılan siparişlerin, tamamı faturaya göre ve fatura ile kargo firmasına teslim edilmektedir. Resmi faturalarımız yollanan siparişinizin ayrılmaz bir parçasıdır.
Faturanız, siparişinizin yer aldığı kolinin dışında, amblemsiz düz bir zarf içinde size ulaştırılmaktadır.
Herhangi bir nedenden dolayı kargo firması tarafından bu zarf içerisinde bulunan fatura size teslim edilmez ise lütfen kargo yetkilisine hatırlatınız ve ısrarla isteyiniz.
Tüm taleplerinize rağmen teslim edilemeyen fatura için lütfen tutanak tutturunuz ve bize bildiriniz. En kısa zamanda kargo firmasının bulması veya aslı gibidir kaşeli bir kopyası tarafımızdan size yollanacaktır.
Tipografik hatalar ve yanlış fiyat girilmesinden firmamız sorumlu tutulamaz.


Fatura ve Teslimat adresleri farklı olan siparişlerinizde, FATURA FATURA ADRESİME GELSİN seçerseniz, faturanız KARŞI ÖDEMELİ olarak kargo ile belirtmiş olduğunuz adrese gönderilir. Söz konusu tedarik süreleri il, merkezleri için geçerlidir. İl / ilçe merkezlerimiz ve mobil bölge dışında kalan bölgelere ürün teslimatı da yapılmaktadır, ekstra bir kargo ücreti talep edilmez ancak haftanın belirli günleri teslimat yapılmaktadır.
Mobil hizmet almayan yerleşim bölgelerinde ise ancak kargo şubesinden teslimat yapılmaktadır.
Sitemizden vermiş olduğunuz siparişleriniz kargoya teslim edildiklerinde, sistemimizde kayıtlı e-mail adresinize siparişiniz ile ilgili kargo gönderi bilgileri otomatik olarak gönderilmektedir.
Bu bilgi e-maili yardımı ile ürününüzün ya da ürünlerinizin kargoya ne zaman teslim edilmiş olduğunu öğrenebilmektesiniz. Ayrıca sitemize üyelik bilgilerinizi girdiğinizde, Müşteri Hizmetleri sayfasındaki sipariş takibi bölümünden gerekli bilgilere beklemeden ulaşabilirsiniz.

 

Acil Teslimat

İşiniz acil ve aynı gün teslim almak isterseniz, ofisimizden elden teslim alabilir ya da İstanbul içi olmak şartı ile araçlarımız ve ya özel kurye ile teslimatı gerçekleştirebiliriz. Bu hizmet için ekstra bedel ödeyeceğinizi unutmayınız lütfen

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz