Cart
You cart is empty
Destek Hattı? 0212 527 04 97

acilbaski.net Gizlilik ve Kullanım Şartları 

Güvenin ve gizliliğin sizin için ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. 

Acilbaskı’yı ziyaret ettiğiniz veya baskı yaptırmak istediğiniz zamanlarda periyodik olarak lütfen bu sayfayı okuyunuz. 

Acilbaskı’yziyaret etmek veya baskı siparişi vermekle, bu sitenin kullanılmasına ilişkin koşulları, gizlilik politikasını ve site ile ilgili tüm cari kanunları, yönetmelikleri ve mevzuatı açıkça kabul etmiş sayılırsınız.  

 

Tanımlamalar 

"Acilbaskı’" : Erciyes İletişim ve Matbaacılık, www.acilbaskıi.net online baskı hizmetini ifade eder.
"Kullanıcı" : Acilbaskı’yı ziyaret eden ve/veya baskı siparişi veren kişiyi ifade eder.
“Hizmet”: Kullanıcının Acilbaskı üzerinden baskı siparişi işlemini ifade eder.
"Ürün Bedeli" : İstenilen özelliklere göre Posterbas tarafından alınacak bedeli ifade eder. 

Posterbas’ın sitesini ziyaret ettiğinizde, ziyaretinize ait genel nitelikte, kişisel olmayan bazı bilgiler toplanıp kaydedilebilir. Bu bilgiler içinde, ziyaretinizin zamanı ve süresi, sitede izlenen sayfalar ve bizim sitemize gelmeden hemen önce ziyaret edilen sitenin bilgisi de bulunabilir. Bu bilgiler sadece, site aktivitesini ölçmek ve sitemizi geliştirecek fikirler üretebilmek için kullanılır. Sitemiz tüm ziyaretçilerin kullanımına açıktır.  

 

Kişisel Bilgiler 

Acilbaskı,, ziyaretçilerin katılımıyla zenginleşecek, paylaşımcı ve katılımcı bir online baskı siparişi alan bir internet sitesi olmayı hedeflemektedir. Sizden bilgi talep ettiğimiz her durumda, zorunlu olarak vermenizi istediğimiz bilgileri açık bir şekilde tanımlayarak, bu bilgileri değiştirme ve iptal etme hakkını size tanıyacak ve ne şekilde kullanılacağı hakkında bilgi vereceğiz. 

Değişiklik Hakları 

Acilbaskı, gelişen şartlar dahilinde herhangi bir zamanda kullanım koşulları ve gizlilik politikasında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Acilbaskı’y Kullanım Şartlarına yeni eklemeler yapabilir. Bu eklemeler, değişiklikler, düzenlemeler, ya da iptaller ilan edilir edilmez acilbaski.net’te yayınlanacak, ayrıca kullanıcının kayıt esnasında vermiş olduğu bilgiler doğrultusunda en etkin yöntemlerle bildirimler yapılacaktır. Bu yüzden Kullanıcıya ilgili gelişmelerin bildirilebilmesi için kayıt esnasında verdiği bilgilerin doğru olması gerekmektedir, aksi takdirde her türlü sorumluluk kullanıcıya ait olacaktır. Kullanıcı, Acilbaskı’yı kullanmakla bu olası değişiklikleri ve düzenlemeleri de kabul etmiş sayılır. 

 

Yaş Sınırlaması 

Uluslararası internet yasaları, internet sitelerinde 13 yaşının altındaki gençlerin kişisel bilgilerinin toplanmasına sınırlar getirmektedir. Bu nedenle yaşınız 13'ün altında ise, sipariş ekranında vereceğiniz kişisel bilgiler içinde zorunlu olarak belirtmeniz gereken e-posta adresi için velinizin onayını almanızı öneririz.

 

Bilgilerin Korunumu 

Acilbaskı, sizinle ilgili hiçbir kişisel bilginizi web sitesinde barındırmaz. Saklanan bilgiler tamamen istatistiksel bilgiler olup hiçbir kişisel bilgi içermez. Tüm kişisel bilgileriniz güvenli bir alanda saklanmaktadır. Kredi kart numaralarınız en yeni e-ticaret teknolojisi kullanılarak şifrelendirilir. Acilbaskı’da veri güvenliği sistemleri kullanılmaktadır. Bu amaçla Posterbas “Global Sign”ın güvenlik kapsamı içindedir. Güvenli sunucu yazılımımız (SSL) endüstri standartlarında olup, kredi kartı işlemleriniz için en güvenilir güvenlik sistemidir.
Buna rağmen, sipariş  işlemlerinde, kredi kartı bilgileriniz sistemimiz üzerinde kayıt altında tutulmamaktadır.

Acilbaskı’ üzerinden yapacağınız işlemler için belirli bir aşamadan sonra işlemlerinizi kişisel bilgilerinizle tamamlamanız istenecektir. Eğer ortak bir bilgisayar kullanıyorsanız, işlemleriniz tamamlandıktan sonra çıkış işlemi yapmanız gerekecektir. Aksi takdirde üyelik işlemleriniz ya da satın almış olduğunuz hizmet üzerinde 3. kişiler tarafından yapılabilecek işlemlerden Acilbaskı sorumlu olmayacaktır.

Yasaların men ettiği durumlar haricinde ve kayıt esnasında belirtmediğiniz takdirde isim veya adresiniz diğer organizasyonlarla paylaşılmayacaktır. Üçüncü bir tarafın kimliğinizin ifşasını talep eden bir mahkeme celbi veya diğer bir yasal evrakla başvurması halinde, dosyalarımızda yer alan en son adresinizi kullanarak durumu size bildirmek için makul bütün çabalar gösterilecektir. Bu durumda, kayıtlarda bulunan irtibat bilgilerinizin güncel olmamasından veya başka şekillerde size bildirimde bulunulamayacak durumda olmamızdan Posterbası sorumlu olmayacaktır.

İflas, yeddiemin tayini veya mülkiyetin diğer şekillerde devri halinde irtibat bilgileriniz halefe devredilecektir.

Acilbaskı, kamu güvenliğinden sorumlu resmi makamlarla talepleri halinde kişisel bilgilerinizi paylaşma hakkını daima saklı tutar.

 

Ürün Bedeli 

Acilbaskı’nın baskı çeşitleri ile ilgili ürün bedeli; baskı siparişi veren kişi, kurum ya da kuruluş ile Acilbaskı’ arasında mutabık olarak imzalanmış olan sözleşmelere istinaden belirlenmektedir. Bu durumda Acilbaskı’ tarafından işlem gören her basılı ürün için ürün bedeli  alınmaktadır. Kullanıcı Acilbaskı’yı baskı siparişi vermekle, bu bedelleri ödemeyi kabul etmiş sayılır.

 

Kullanıcı İlişkileri

Acilbaskı, herhangi bir görselin, hatası, bozukluğu, boyutlarının küçük olması, iletişim kesintisi, bilgisayar virüsü sonucu oluşan herhangi bir zarar veya ziyandan dolayı sorumluluk kabul etmez. Kullanıcı, Acilbaskı’yı diğer kullanıcılarının usülsüz ve saldırgan davranışları, hakaretleri konusunda sorumlu tutulamayacağını kabul eder. Acilbaskı, genel ahlak ve toplum kurallarına uygun davranmayan kullanıcıların üyeliklerini iptal etme hakkını saklı tutmakla birlikte, bu tür ilişkilerinden meydana gelebilecek zarardan kullanıcının kendisi sorumludur.

 

Fikri Mülkiyet Hakları

Acilbaskı, bazıları kendine, bazıları ise 3.şahıslara ait telif hakkına konu olan, fotoğraf, grafik, dahil bilgi ve materyalleri barındırmamaktadır. Acilbaskı bu içerik, bilgi ve materyallerle ilgili telif haklarından sorumlu değildir. Kullanıcı sadece kişisel kullanım için kopya hakkına sahip olduğunu kabul eder ve Acilbaskı’yı izni olmadan değişiklik yapamaz, kopyalayamaz, çoğaltamaz, yayınlayamaz, satamaz ve yasal olmayan şekilde kullanılmasına yardım edemez. Aynı zamanda kullanıcı Acilbaskı’yı çalışmasına müdahale etmek veya müdahaleye teşebbüs etmek amacıyla herhangi bir alet, yazılım veya yöntem kullanmayacağını da kabul etmektedir.

Kullanıcı siteyi kullanmakla site ile ilgili herhangi bir uyuşmazlık çıkması halinde bu uyuşmazlığın Türkiye Cumhuriyeti Kanunlarına tabi olacağını ve bu kanunlara göre çözümleneceğini kabul eder.
Acilbaskı, kullanıcılarının güvenliğini en yüksek seviyede tutabilmek için en yeni ve en iyi önlemleri sürekli araştırmakta ve etkin çözümlerini uygulamaya çalışmaktadır.

 

Amacımız sizlere kaliteli hizmeti en iyi ve en güvenli şekliyle sunabilmektir.

Saygılarımızla